opp
KRS 0000327927

Przyjaciele

Obraz 111Danusia, Mariusz i Kacper Kita

Bardzo sympatyczni ludzie, którzy nigdy nie odmówią Ci pomocy, gdybyś jej potrzebował nawet o północy; nie zawiedziesz się. Są dla nas bardzo życzliwi.

Przychodzą takie chwile, kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna; czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą i pocieszeniem; jak dobrze, że jesteście! - Ala

EdytaRoEdyta Rosiecka

Są tacy ludzie, dla których celem i zadaniem jest uszczęśliwić cały świat – do tych nielicznych należy Edzia; w ten sposób zaczęła pomagać naszym dzieciom; można powiedzieć, że jest częścią naszej niemałej rodziny; pomaga w odrabianiu lekcji i nie tylko; kiedy nas nie odwiedza dzieci za nią tęsknią; przy Edzi wszyscy ludzie mają odwagę być sobą

„Edzia jest dla nas zawsze miła, uśmiechnięta i zawsze o nas pamięta.
Poradzi, posłucha, jest lepsza od zucha.
Podaje nam rękę w każdej rozterce, jest słodka jak czekoladki w bombonierce
To nasza Edzia” –
Dzieci

 

zdjęcie Kingi i Waldka KułakowskichKinga i Waldek Kułakowscy

Bardzo dobrze się rozumiemy, powiedzmy, że wykonujemy tę samą profesję – Kinga i Waldek prowadzą pogotowie rodzinne w Toruniu; pierwsze nasze kroki w rodzicielstwie zastępczym stawialiśmy z ich pomocą; są ludźmi o głębokim wnętrzu i czułym sercu; szkoda tylko, że rzadko się widujemy; jednak zawsze możemy na nich liczyć; możemy z nimi płakać, śpiewać, śmiać się i modlić; Waldek należy do Rady Fundacji „Dajmy Dzieciom Szansę”.

 

Fryderyk Domaradzki

Można powiedzieć, że jest ojcem duchownym naszej rodziny; wspomaga nas modlitwą i dobrym słowem.

Wierny, bowiem przyjaciel potężną obroną
Kto go znalazł, skarb znalazł” –
Księga Syracha 6,14

 

Anna Kaźmierczak

Nasza Pani Księgowa, która zawsze ma dla nas czas; bardzo ciepła osoba, posiadająca nie tylko zdolności do rachunków, ale również do dzieci, szczególnie swoich wnuków; robi bardzo smaczne chipsy jabłkowe.

 

Karolina i Tomasz Szafrańscy

Są naszymi przyjaciółmi, którzy blisko nas mieszkają; jako sąsiedzi otuchy nam dodają. Są okazje, o których nie zapominają; obdarowują dzieci upominkami, które wiele radości im sprawiają.

 

Grzegorz Heimann

Stary przyjaciel Wujka Grzegorza; dzięki niemu udał się projekt „Dziecięcy Basen”; bardzo tolerancyjny człowiek, który wierzy w dobro czynione dla dzieci.

 

Kasia i Tomasz Kozłowscy

Ciepła rodzina z uroczymi i grzecznymi dziećmi; wiadomo jacy rodzice, takie i dzieci :) Tomek należy do Rady Fundacji „Dajmy Dzieciom Szansę”.

 

Józef Chowaniec

Rzadko się widzimy, ale na ile mu czas pozwala wspiera Fundację – należy do Rady Fundacji.

 

Daniel Jędrzejczak

Dzięki niemu i Jego Tacie dzieci miały użyczony samochód na wakacje w roku 2012 i 2013; życzliwy i wyrozumiały; lubi dobry humor; serwisuje nasz samochód i użycza samochodu zastępczego; jak do tej pory nigdy się na nim nie zawiedliśmy.