opp
KRS 0000327927

Przedstawiamy się

Zdjęcie KacpraKacper (mniejszy)

Jest domownikiem najmłodszym stażem :-) Szybko się adaptuje i lubi sport, szczególnie piłkę nożną; bardzo chętny do pomocy. (strona Kacpra)

 

 

 

Zdjęcie PatrykaPatryk

Zdolny majsterkowicz i niechcący bałaganiarz, z zamiłowania kucharz; lubi grać w piłkę i zbierać grzyby; opowiada śmieszne kawały i dużo.. dużo.. mówi; długo się uczył co to jest czas czasem nie ma dystansu do siebie. (strona Patryka)

 

 

Zdjęcie DominikiDominika

Inaczej – nasza Misia, która bardzo lubi się przytulać; kocha pluszaki i kolorowe mazaki; bardzo lubi chodzić do przedszkola, jak Ola z elementarza.; ładnie recytuje wierszyki. (strona Dominiki)

 

 

KacperKacper

Najstarsze dziecko w rodzie; lubi być traktowany jak prawdziwy mężczyzna -można na nim polegać; lubi sport; fantastyczny z niego komik; umie dać trafny komentarz, potrafi naśladować różne głosy; jest pracowity i uczynny. (strona Kacpra)

 

 

 

 

421        Orestes

Wszędzie, gdzie jest wzbudza powszechną sympatię, potrafi zmiękczyć serce wielu ludzi – ma do   tego odpowiedni klucz; marzy aby zostać dużym i silnym chłopcem. 

 

 

Zdjęcie MagdyMagda

Cicha i spokojna; pracowita, grzeczna i ambitna; skora do pomocy; interesuje się modą, w przyszłości chciałaby zostać modystką; jak na swój wiek zna się dobrze na komputerach (strona Magdy)

 

 

Zdjęcie MarysiMarysia

Najmłodsza w naszej rodzinie; słodka jak trufelka; uwielbia jeść lody i czerwoną paprykę; lubi chodzić do przedszkola i kiedy czyta jej się książki; przywiązana do swojego zielonego kocyka; kocha kotki i pieski; od czasów niemowlęcych potrafi postawić na swoim. (strona Marysi)

 

 

 

 

AlaCiocia Ala

Z wykształcenia teolog; umie i lubi malować i rysować; gotuje popisowo – po prostu Gessler i Okrasa w jednej osobie; ma dusze artystki; lubi ładnie i elegancko wyglądać; marzy o wycieczce na Rodos; lubi śpiewać, ładnie gra na gitarze; uwielbia Ewę Demarczyk, stanowcza. (strona Cioci Ali)

 

 

Zdjęcie GrzegorzWujek Grzegorz

Urodzony organizator; humanista z pasji, z potrzeby konserwator domu i farmaceuta domowy (np. robi cudowny syrop z cebuli i czarnego bzu); wie, czego chce, zdecydowany. Uważa, że eleganccy mężczyźni powinni nosić koszule i to samo wpaja męskiej części rodziny; połączenie surowości zasad i ciepła przyjaźni. (strona Wujka Grzegorza)